Kapat

Vodafone Ramazan için “Dijital Bereket Paketi”

Anasayfa Teknoloji Vodafone Ramazan için “Dijital Bereket Paketi”

Ramazan ayı hemen herkesi bereketi ile gelmektedir.  Sadece tükettiğimiz besin olarak değil ayrıca birbirinden farklı ürünlerde de  kampanyalar söz konusu olabilmektedir.  Bu kampanyalardan birisi de Vodafone’da ramazan ayı için özel olarak düzenlenmiş dijital bereket paketidir. Vodafone Türkiye icra kurulu başkanı tarafından tanıtımı yapılan bu kampanya ile ailelerin bütçesini neredeyse 70  liralık bir katkı sağlanacağı duyurulmuştur. Vodafone abonelerinden  ister faturalı ister faturasız hatta sahip olanların faydalanabileceği kampanya kapsamında iletişim ücretleri ramazan ayında onlar için ek bir yük olmayacak.  Özellikle sahur vakti uyandırma amacıyla yapılan görüşmelerin kişilerin kullandıkları iletişim ücretlerini artırılmasına bağlı olarak kampanyadan büyük bir kazanç sağlayacağı görülmektedir.

 

Hepsini birbirinden cazip seçenekleri olan kampanyaları ile vatandaşların bütçesine katkı sağlamayı hedefleyen Vodafone,  bu yıl ramazan ayında da yeni Dijital Bereket Paketi kampanyası ile vatandaşların yüzünü güldürecek gibi görünmektedir.  Bu kampanya kapsamında Vodafone’a gelen bireyler istedikleri tarifeleri seçebilecekler ve kendi tarifelerine ek ücret yansımadan kampanyadan faydalanacaklar. Hem iletişim hem de iletişim dışı faydası olan bu kampanyanın geçerli süresi ise 3 ay olacak.

 

Düzenlenen kampanya kapsamında aboneler tüm a101 mağazalarında 50 lira değerinde hediye çekini sahip olacaklar. Vodafone ve ramazan vatandaşların cebine bereket getirme konusunda kararlı görülmektedir.  Bu hediye çeki dışında ayrıca 6gb hediye internet,  her yöne 3000 dakikalık da konuşma hakkı kazanacaklar.  Ramazan ayı bireylerin iletişim ihtiyaçlarının artışı geçtiği bir dönem olduğu için kampanya kapsamında avantajlı ve uygun tekliflerle bütçelerine katkı sağlayanlar buradan elde ettikleri kazançlarını mutfak masraflarına ayırabilecekler. Tarifeden faydalananların  iletişim ücreti olarak 70 lira katkısı ve a101 marketlerinin den alışveriş yapabilecekleri 50 liralık katkı ile aylık ortalama 120 liralık bir kazançlarının olması söz konusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir