Kapat

Olası Galaxy S9 benchmark skoru, iPhone X’e oranla daha soluk

Anasayfa Teknoloji Olası Galaxy S9 benchmark skoru, iPhone X’e oranla daha soluk

Galaxy S8 ve Galaxy Note 8 ile çok başarılı bir yılın keyfini çıkaran Samsung, şimdi dikkatini geleceğe döndü -Galaxy S9. Biz zaten onun hakkında dedikodular duydum özellikleri ve gereksiz bir cihaz bir canavarı olacak, demek. Geekbench geçtiğimiz günlerde Galaxy S9 olduğuna inanılan gizemli bir Samsung cihazı için yeni bir benchmark skoru sızdırdı ve skor etkileyici olmasına rağmen, iPhone X’e oranla hala soluk kaldı.

Cihaz sorusu, Galaxy S9’a bağlı bir model numarası olan SM-G960F modelidir. Samsung’un yeni octa-core Exynos işlemcisi, 4GB RAM ve Android Oreo 8.0 çalıştırıyor. Tek çekirdekli 2680 puan ve çok çekirdekli 7787 puan kazandı.

 

Yüzde değer olarak, bunlar büyük puanlar. Ancak iPhone X’in Geekbench skorlarına karşı koyulduğunda hayal kırıklığı yaşanıyor. IPhone X, tek çekirdekli 4197 puan ve çok çekirdekli 10051 puanı aldı.

Peki bunun anlamı ne? Galaxy S9, iPhone X’in ham gücü ile eşleşmeyebilir çünkü Apple, mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için birlikte çalışan kendi donanım ve yazılımlarını üretir. Fakat bir noktada, çoğunlukla fazlalıktır. Günlük kullanımda, Galaxy S9 iPhone X kadar çabuk kanıtlamalıdır.

Bunun muhtemelen üretim öncesi bir Galaxy S9 olması gerektiğini de belirtmeliyiz. Samsung, telefonu serbest bırakana kadar bundan birkaç değişiklik yapabilir, ki bu uzakta olmayabilir. Galaxy S8, Nisan ayında piyasaya çıktı, ancak Note 7 pil sorunları nedeniyle gecikti. Galaxy S9’un birkaç ay önce geldiğini görmek şaşırtıcı olmazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir