Kapat

LG G6+ Duyruldu!

Anasayfa Teknoloji LG G6+ Duyruldu!

LG’nin amiral gemisi olan LG G6’nın yeni yazılımı ve daha iyi özellikli telefonu geliyor. LG G6+ tasarımı LG G6 aynı olacak ve aynı işlemciyi kullanacak. Özellikler olarak işlemci Snapdragon 821, ekran bileşeni olarak Adreno 530 GPU kullanacak. Depolama alanı iki katına çıkarılıp 128 GB’a kadar çıkacak olan modelleri bulunacak. LG G6+ modelinde 4 GB yerine 6 GB Ram olacak. Bu modelle beraber kablosuz şarj özelliği de getiriliyor.
Yeni sürümle ile beraber yeni renkler geliyor. LG G6+ çıkacak sürümlerde mavi, altın rengi ve siyah modelleri de çıkacak. Bir diğer değişiklik ise cihaza özel B&O kulaklıklar getiriliyor. Kulaklık fiyatı fiyata etki olunacağı henüz bilinmemekte.

 

Yeni gelecek güncelleme ile LG G6 ve G6+ yüz tanıma özelliği geliyor. Yüz tanıma özelliği ile kullanıcılar tuş kilidini açacaklar. Güncelleme de düşük güç kullanımı ile işlemcinin sensörlerle veri toplayarak enerji kullanımını düzenlemeye ve batarya kullanımında iyileştirme sağlanacak. Bu özellikler dışında cihaz sesinin iyileştirilmesi ve otomatik kayıt seçeneği ile bir çok yenilik sunulacak. LG G6+’nın çıkış tarihi ve fiyatı şuan belirlenmedi. Ancak önümüzdeki ay Güney Kore’de raflarda yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir