Kapat

Huawei Mate 20 Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Anasayfa Android Huawei Mate 20 Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Amiral gemisi cep telefonu Huawei Mate 20 Pro Türkiye fiyatı açıklandı. Telefonun fiyatı cepleri yakacak gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve dünya çapında satışa sunulan Huawei Mate 20 ProTürkiye fiyatı açıklandı. Hepsiburada.com üzerinde Huawei Türkiye garantili olarak satışa sunulan telefonun Türkiye fiyatı cep yakacak.

Huawei Mate 20 Pro Türkiye fiyatı belli oldu

Sonsuz ekran, Kirin 980 işlemci, 6 GM RAM ve 128 GB depolama alanı, ekrandan parmak izi okuma, başka bir telefonu kablosuz şarj etme gibi özellikleri bulunan telefonda arka yüzde 3 modüllü kamera teknolojisi yer alıyor. 16 Ekim’de İngiltere’de gerçekleştirilen dünya lansmanı ile tanıtılan telefon kısa süre sonra Türkiye’de de satışa sunulacak.

Satışa sunulmadan önce telefonun fiyatı da ortaya çıktı. Hepsiburada.com üzerinde satılan telefon 8.499 TL fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak. Huawei Türkiyegarantili olan bu fiyatın amiral gemisi bir model için biraz yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Yine de telefonun özelliklerinin üst düzey olduğunu da belirtelim.

Telefon 19 Kasım’dan itibaren satışta olacak. Ön sipariş fiyatının bu rakam olduğunu da hatılatmakta fayda var. Firmanın üç kameralı bir diğer amiral gemisi olan Huawei P20 Pro Türkiye’de 5.999 TL’den satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir