Kapat

Akıllı Telefonunuzun Gerçekten Patlamasını İstediğiniz 9 Kritik An

Anasayfa Teknoloji Akıllı Telefonunuzun Gerçekten Patlamasını İstediğiniz 9 Kritik An

Patlama riski olan bir telefon satın almanın tehlikeli olduğunu, özellikle yurt dışlarından gelen akıllı telefonlarda sıkça karşılaşıldığını telefonunuzun patlama riskinin olduğunu bilmekteyiz.

Son dönemlerde akıllı cihazların patladığına dair birçok söylentilerle ve haberlerle karşılaşıyoruz genelleme yaparsak başlıca gelen telefon markalarından birisi Samsung markası olan Galaxsy S7 Edgenin modeli olan akıllı cihazın ve Applenin yeni çıkardığı İphone 7 modeli olan teknolojik cihazların eklenmesiyle baya bir miktarda ilerleme söz konusu oldu ve ciddi bir boyut kazandılar herkesin ilk paranoyaklılığı “Benim cihazım da patlarsa paranoyağını oluşturduğuna şahit oluyoruz.

Genelde akıllı cihazların bazı nedenlerden dolayı patlamasını istediğimiz konularda başlı başına gelmektedir bunlardan birkaçı şunlardır;

1) Tatilden eve döndüğümüzde rahatlık üstüne onca e-mail adresleriyle karşılaştığımız durum.

 

2) Akıllı telefonlarda sıkça karşılaşılan sorunlardan en önemlisi şarj sorunudur akıllı telefonlarda maksimum performans bekleniyorsa bunun için gerekli hususlar yerine getirilmelidir bataryaların tamamen boşalması durumunda sinir bozucu olaylar meydana gelmektedir.

 

3) Telefonda uzun süreli biriktirdiğimiz anıların hafıza veya bellek dolu oluşum yüzünden birçok resimler veya mesajlardan ve programlardan vazgeçip silmek mecburiyetinde kaldığımız andır.

 

4) Telefonlar isimden beklediği kadar akıllı olmayabilirler belli bir kapasiteye sahip oldukları için bazı program yüklemede sorun oluşturabilirler bu durumda Ram belleğinin düşük olması durumundan kaynaklanmaktadır.

 

5) Genel olarak birçok kişinin sorunu olan telefon “donması” veya “kasması” denilen durumdur.

 

6) Kaza esnasında elinizden düşüp kırıldığı an ya da sinir olduğunuz an camı kırılan telefon bir an önce yok olmasını istediğiniz durum.

 

7) Telefonunuzdan istediğiniz kadar ses almadığınızda ses çıkmaması durumu.

 

8) Sabah erken saate kalkmanız için kurulmuş olan bir alarm sayesinde telefonunuzun çalması durumu.

 

9) Görmeye tahammül bile edemediğiniz sunumunuzu ve iş toplantınızı gördüğünüz an.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir