Kapat

Yaz Sezonunun En Güzel Trendleri

Anasayfa Moda Yaz Sezonunun En Güzel Trendleri

Her sezon değişim gösteren moda, yaz sezonunda da yeni trendlerde karşımıza çıkıyor. Modayla fazla bütünleşen bazı parçalar, birkaç sezon daha moda olmaya devam ederken bazı parçalar ise sadece bir sezon moda olmayı sürdürüp diğer sezonda ise komple değişime uğruyor. Aynı yaz sezonunun en güzel trendleri içinde bulunan bazı parçaların moda olmaya devam ettiği gibi.

Bu yaz sezonunda, bir önceki yaz sezonundan kalan neon renkli bikini, mayo, kimono, terlik, tişört, şort, takı ve şapka modelleri varlığını hala daha moda olmayı sürdürüyor. Bunların dışında ise yaz trendleri arasına yeni eklenen, dikkat çekici olan sezon parçaları da mevcut.

Yaz Sezonu Modası

Yaz sezonu modası her yıl olduğu gibi bu yıl da değişim göstermiştir. Geçtiğimiz yıl moda olan ve en çok görmeye alışılan neon renkli kimono, bikini, mayo, şort, takı ve şapkalar bu yılda da trend olmayı başarmıştır. Bunların dışında ise bu yıl plajlarda ve yazlık yerlerde gözümüze çarpan ilk trend, rengarenk ve yüksek bel bikini modelleri olmuştur. Ancak yüksek bel bikini modeli modası yeni bir trend olarak kabul edilmiş onun yerine ipli bikini modası geride kalmış. İpli bikini modasının yerini ise derin dekolteli, daha feminen bir görüntü elde ettiren şık mayolar almıştır.

Plajlarda Trend

Plajlarda da trend her sezonda değişim gösterir. Bu yaz sezonunun plajlardaki en güzel trendleri;

– El ile örülmüş ve emek harcanmış olan dantelli kimono modelleri,

– Soft renkler ile bütünleştirilmiş kroşeler,

– Püsküllü ya da fırfırlı bikini ve mayo modelleri,

– Neon renklerden oluşmuş aksesuarlar,

– Zımbalarla işlenmiş bikini ve mayo modelleri,

– Çiçekli bikini ve mayo modelleri,

– Çapraz detaylardan oluşmuş bikini ve mayo modelleri,

– Üzerinde mesajlar içeren yazılı ve sportif bikini ve mayo modelleri,

– Düşük omuzlu bikini üstleri olmuştur.

Her sezonda olduğu gibi bu sezon da her yaştan, her kesimden ve her tarzdan insana hitap eden yaz modası için en güzel trendler mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir