Kapat

Netflix’in ikinci yerli dizisi yolda!

Anasayfa Sinema Netflix’in ikinci yerli dizisi yolda!

Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi. İşte detaylar!

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi.

Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olacak. Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

Netflix’in ikinci yerli dizisi: The Crown!

The Crown’da Kraliçe Elizabeth, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor; seyircilerde hayallerinin peşinden koşma isteği uyandırıyor. Şimdi sıra Beren Saat’te. Bakalım Beren nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?

Netflix’in yerli yapımlara ağırlık veriyor oluşu açıkçası ülkemiz için oldukça önemli gelişme. Böylelikle hem kendi kaliteli dizilerimize sahip olmuş olacağız hem de ülkemizi dünyaya tanıtmış ve göstermiş olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir