Kapat

El Yapımı Hediye Fikirleri

Anasayfa Genel El Yapımı Hediye Fikirleri

Herkes hediye verince hayat boyu hatırlamak ister. Hayat boyu hatırlanmak için de ilginç hediyeler aklınıza gelmeli. Peki, nedir bu ilginç hediyeler? Hediyelerin ilginçliğinden çok verilen hediyenin anlamı da çok büyük önem taşımaktadır. Artık son yılların trendi olan kendin yap hediyeleri tercih edebilirsiniz.

Hediyeyi vereceğiniz kişi onun için zaman harcadığınızı görünce daha çok mutlu olacaktır. Ayrıca el yapımı hediyeleri hazırlarken hem çok eğlenecek hem de daha değerli hale getireceksiniz. Bizde sizlere hediye edebileceğiniz birkaç el yapımı hediye fikirleri sunacağız. Eminiz ki içinden bazıları sizin istediğiniz ‘’İşte! Kesinlikle bu hediyeyi yapmalıyım.’’ diyeceğiniz türden.

El Yapımı Hediyeler

Hediyeyi verecek olduğunuz kişiyi en iyi siz tanıyorsunuz öncelikle onun ne isteyebileceğini de en iyi siz biliyorsunuz. Biz sadece size birkaç fikir sunacağız. Örneğin;

  • En sevdiği renkte bir tişört alarak üstüne istediği desende ve sevdiği renklerde baskı yapabilirsiniz. Baskı işlemini yaparken hem çocuklar gibi eğlenecek hem de hediyeyi verdiğinizde size olan geri dönüt görülmeye değer.
  • Ya da hediye verilecek kişi şekerleme ve çikolataları çok seviyorsa ona bir kavanoz ya da kutu hazırlayabilirsiniz. Kavanozu ya da kutuyu güzelce süsleyerek üzerine ikinizin resmin koyarak ona özel bir sunum yapın. Eğer çikolata kavanozu almışsanız küçük bir kaşık koymayı yanına unutmayın. Çikolatayı görüp sabırsızlanıp hemen yemek isteyebilirler.
  • Hediyeyi verecek olduğunuz kişiyle şu ana kadar çektirdiğiniz fotoğraflardan oluşan bir duvar aynası yapabilirsiniz. Her aynaya baktığında sizi hatırlayacaktır.
  • Eğer arkadaşınız mutfak araç-gereçlerine çok düşkün ve yemek yapmayı çok seviyorsa ona mutfak önlüğü ya da mutfak eldiveni yapabilirsiniz. Hatta eldivenin içerisine küçük mutfak araç gereçleri koyarak sunum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir