Kapat

Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Anasayfa Genel Arkadaşa El Yapımı Hediyeler

Arkadaşa el yapımı hediyeler nelerdir? Çok sevdiğiniz, çok yakın, samimi ve candan olan arkadaşınız olduğu için kendinizi çok şanslı hissediyorsunuzdur eminim. Bu kadar çok sevdiğiniz arkadaşın doğum günü yaklaşmak üzere ve siz heyecandan ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Erkek/ kız arkadaşınıza ne hediye vereceğinize bir türlü karar veremiyorsunuz. Birçok hediye alabilirsiniz ama o ne kadar sizin için özelse vereceğiniz hediyenin de o kadar özel olmasını istiyorsunuz.

Arkadaş, insanın hayatında acı, tatlı anısını paylaştığı, mutluluklarını, dertlerini bölüştüğü, sırlarını sakladığı en özel insandır. Onun hayatınızda bulunan bu özel yeri biliyorum. Öyleyse arkadaşınıza mağazalarda veya hediye sitelerinden hediye almayı bırakın. Herkes bunu yapabilir. Oysa siz ona en az onun kadar özel bir hediye yapabilirsiniz. Evet, siz kendiniz hediye yapabilirsiniz.

 

 

El Yapımı Arkadaş Hediyeleri

Canınızdan çok sevdiğiniz arkadaşınıza kendin yap hediye fikirleri;

  • El beceriniz çok iyi ise ve resim yeteneğiniz var ise ‘’Google Tablo’’ yapabilirsiniz. Google arama motoru şeklini çizerek arama kısmına ‘’Dünyanın en güzel/ yakışıklı kankası’’ yazarak altına onun resimlerinin olduğu bir tablo yapabilirsiniz.
  • Ya da arkadaşınız kitap okumayı çok seviyorsa okumak istediği kitaplardan alıp küçük bir kutu yapabilir ve kitapların arasına okurken bulabileceği küçük notlar bırakabilirsiniz. Böylece hediye verildikten sonra ki zamanlarda bile tekrar hediye alıyormuş gibi onu mutlu edebilirsiniz.
  • Yine arkadaşınızın adını mesleğini ya da ‘’En iyi kanka’’ şeklinde seramik kalemlerle ona kupa hediye edebilirsiniz.
  • İkinizin çok sevdiğiniz fotoğrafını dondurma çubuklarına yapıştırarak dondurma çubuklarının hizasından keserek eğlenceli bir hediye olan puzzle yapabilirsiniz.
  • Veya kendi ellerinizle kartonlardan oluşan bir fotoğraf albüm kutusu yapabilirsiniz. Büyükten küçüğe doğru kutu olacak şekilde kestiğiniz kartonlara resimlerinizi yapıştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir