Kapat

2017 Kazak Modelleri

Anasayfa Genel 2017 Kazak Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kazaklar kimi insanlar tarafından sevilerek giyilirken kimileri tarafından zorunlu bir tercih olmuştur. Çeşit çeşit modelleri bulunan kazaklardan her sene bazıları dünya trendine ayak uydurarak ön plana çıkar. Trend ürünlere insanlar tarafından gösterilen ilgi neticesinde her yılın belli başlı modelleri oluşmaktadır. Bu modellere olan yoğun ilgi çeşitli kombineleri beraberinde getirir. Bu makalede 2017 kazak modelleri üzerinde duracağız.

 

1-Yarasa Kollu Kazak Modelleri

Giysi piyasasında özellikle kazaklar üretilirken esas amaç kat kat giyinmeden sıcak tutmasıdır. 2017 kazak modelleri arasında yarasa kollu kazak bu özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Soğuğa karşı korunaklı olmasının yanı sıra çok şık modelleriyle de albenisini yüksek tutuyor.

 

2-Salaş Kazaklar

Hem kol uzunluğundan hem de boy uzunluğundan dolayı dikkatleri üzerine toplamayı başarmış son moda kazaklardan birisidir. Özellikle bayanlar için kolay kombin imkanına elverişli olması onu revaçta tutuyor. 2017 kazak modelleri arasında sadeliği ile dikkat çeken salaş kazaklar rahatlığı ile de göz kamaştırıyor.

 

3- Pastel Renk Kazaklar

Sadece kazaklara özgü olmamakla birlikte pastel renk yeni yılın çokça kullanılan renklerinden biridir. 2016 yılında tek tük gördüğümüz bu model 2017’ye hızlı bir giriş yaptı. Farklı kesim tarzlarıyla ayrı bir yer tutuyorlar.

 

4-Boğazlı Kazaklar

Diğer adıyla balıkçı yaka kazaklar olarak bilinen bu kazak modeli artık klasikleşmiş bir türdür. Fakat her yıl da bu modele olan ilgi hep var olmuştur. Klasik bir model olduğu için yeni adımlar atılarak boğazlı kazak modelinin türevleri oluşturulmuştur. 2017 yılında revaçta olan boğazlı kazak modeli yarım balıkçı kazaktır. İşe giderken hatta gece dışarı çıkarken bile uygun kombini bulmak bu modelle kolay hale gelecektir.

 

5-Yırtmaçlı Kazak Modelleri

2015 ve 2016 da çokça gündem de olan bu model 2017 yılında da ivmesini düşürmedi ve popülerliğini devam ettirdi. Yan tarafından orta ve uzun yırtmaçlara sahip olan bu kazağın ivmesinin düşmemesinin en önemli sebebi ister kot pantolonla isterse uzun etekle olsun çeşit çeşit kombin modellerine rahatlıkla ayak uydurmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir